طراحی اپلیکیشن موبایل

متخصصان گروه ویژن آماده ارائه خدمات و دریافت سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل اختصاصی با پلتفرم های اندروید و ios برای شما می باشند.

کارشناسان ما بصورت رایگان به شما مشاوره خواهند داد، کافیست فرم انتهای صفحه را تکمیل و ارسال نمایید.

طرتحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل
همزمان با گسترش دستگاه های هوشمند مانند موبایل و تبلت و طراحی اپلیکیشن موبایل در همه ی زمینه ها، تعداد کاربران موبایلی روز به روز بیشتر می شود. میزان استفاده از کامپیوتر های شخصی نسبت به گوشی های هوشمند کم تر شده است. در واقع امروزه بیشترین آمار دسترسی به اینترنت از آن موبایل و تبلت می باشد و این آمار روز به روز در حال افزایش است.
همگام با تکنولوژی با داشتن اپلیکیشن اختصاصی
امروزه همگام بودن با تکنولوژی یکی از ضرورت های موفقیت در هر کسب و کار است. طراحی آپ موبایل متناسب با کسب و کارتان در ایجاد برندینگ و پیشی گرفتن از رقبای تجاری تان بسیار اهمیت دارد. از طریق آن می توانید تعامل بهتری با مشتریان خود داشته باشید.
اپلیکیشن چیست؟
به نرم افزار هایی که برای موبایل های هوشمند، تبلت ها، دستیار های شخصی دیجیتال و غیره ساخته می شوند، نرم افزار کاربردی گفته می شود که به اختصار به آن ها App یا اپلیکیشن می گویند. کاربر توسط این اپلیکیشن ها، به طور مستقیم فرمانی را در گوشی هوشمند خود اجرا می کند . بسیاری از مدیران فعالیت های حرفه ای و بیزینس خود را جهت ارائه بهتر خدمات و محصولات خود ، به اپلیکیشن موبایل نیازمندند.
مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل
اپلیکیشن موبایل می تواند شما را سریع تر به اهداف تجاری تان برساند و باعث می شود افراد بیشتری با محصولات و خدمات شما آشنا شوند. گروه ویژن در راستای رونق کسب و کار مشتریان با بکارگیری متخصصان برنامه نویسی خود تیم طراحی اپلیکیشن موبایل بر بستر پلتفرم های آی او اس و اندروید را راه اندازی نموده است و با تحلیل روند کاری شما و رقبایتان اپلیکیشن مناسب کسب و کارتان را تولید و طراحی می کند و همچنین آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره رایگان به شما می باشد.
نگاهی کوتاه به مزایای اپلیکیشن های موبایلی
اهمیت رابط کاربری در طراحی اپلیکیشن موبایل
هنگامی یک کسب و کار می‌تواند در طراحی اپلیکیشن اندروید و ios خود موفق باشد که کاربر در استفاده از اپلیکیشن موفق باشد. لازمه این موفقیت یک طراحی بصری ساده و هوشمندانه است که خواسته های کاربر را پیش بینی کند. سازنده اپلیکیشن باید بتواند زمان زیادی را صرف افرادی که از اپلیکیشن استفاده می‌کنند کند تا بتواند اهداف و انگیزه های کاربران را درک کند. به این ترتیب می‌تواند کارایی اپلیکیشن را افزایش دهد. طبق تحقیقاتی که توسط Forrester انجام شده هر دلار سرمایه گذاری برای تجربه کاربری می‌تواند ۱۰۰دلار سوددهی داشته باشد. بنابراین بازگشت هزینه زیادی دربرخواهد داشت.
هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل

عواملی تاثیر گذار در هزینه ساخت و طراحی اپلیکیشن موبایل شامل موارد زیر است:

۱- اپلیکیشن در یک شرکت با امکان پشتیبانی و توسعه در آینده ساخته می شود یا یک فرد آن را توسعه می دهد؟
۲- آیا پنل مدیریت اپلیکیشن حرفه ای ساخته شده و تست های مقیاس پذیری بروی آن انجام شده است؟
۳- دیزاین اپلیکیشن توسط یک طراح زده شده یا خود برنامه نویس اپ اقدام به طراحی نموده است؟
۴- سیستم عامل گوشی کد نویسی شده یا به روش هیبریدی ابتدا یک سایت ساخته شده است؟
۵- اپلیکیشن به روش های مختلف در مدل آزمایشگاهی تست شده است یا پس از انتشار قرار هست تست شود؟

با ما در تماس باشید