خدمات طراحی گرافیک گروه ویژن

گروه ویژن آماده ارائه خدمات طراحی گرافیک در زمینه های مختلف بصورت تخصصی ماننده :طراحی لوگو ، طراحی مدیا مورد نیاز در صفحات وب و سوشال مدیا ، طراحی ست های اداری و کمک به تحقق هویت بصری کسب و کارتان می باشد.

هویت بصری ، کت و شلوار کسب و کار شماست !

خدمات طراحی گرافیک

طراحی گرافیک چیست؟

طراحی گرافیک تشکیل شده است از طراحی و اجرای حروف فارسی یا لاتین، تصویر سازی ،عکاسی و چاپ این اصطلاح اولین بار توسط ویلیام ادیسون دیگینز بعد از جنگ جهانی دوم به کار برده شد.جالب است بدانید به بیان ساده طراحی گرافیک را می توان به فرآیند ارتباطات بصری و بکار گیری از محتوا ( متن، تصاویر، ترکیب رنگ).

طراحی گرافیکی هویت بصری

یک برند، رابطه مستقیم بین یک کسب و کار یا سازمان با مخاطبان آن است.هویتِ یک برند، نحوه ی برقرای ارتباط برقراری یک سازمان با شخصیت، لحن و ذات،همینطور خاطرات، احساسات و تجربه هایش است.

طراحی گرافیک هویت بصری، دقیقاً به این شکل است:عناصر بصری هویت برند که به عنوان وجه ی یک برند در برقراری ارتباط باخصوصیاتی نامشهود از طریق تصاویر، اشکال و رنگ ها، عمل می کند.

دامنه خدمات گروه ویژن
اکثر افراد، هنگامی که به طراحی گرافیکی می اندیشند ، به طرح های ایجاد شده برای بازاریابی و تبلیغات فکر می کنند.برای بهره مندی از فرآیند تصمیم گیری مخاطبان هدفِ خود، شرکت ها به تلاش های بازاریابی موفق بستگی دارند. بازاریابی عالی، افراد را بر اساس تمایلات، نیازها، آگاهی و رضایتی که از یک محصول، خدمت یا برند دارند، آنها را متعهد می کنند. از آنجایی که افراد همیشه محتوای بصری را جالب تر می دانند، طراحی گرافیکی در تبلیغ و ارتباطی مؤثرتر به سازمان ها کمک می کند.به منظور ایجاد ارزش در استراتژی های بازاریابی، طراحان بازاریابی با مالکین شرکت، رؤسا، مدیران یا متخصصان بازاریابی همکاری می کنند.

طراحی لوگو

یکی از مهمترین ارکان هر شرکت یا موسسه ، لوگوی آن می باشد . لوگو اولین یا گاها آخرین تاثیر را در ذهن بیننده می گذارد. لذا هرچه لوگوی شما خلاق تر و جذاب تر باشد می تواند تاثیر به سزایی در نقش بستن هویت بصری شما در ذهن مشتریانتان داشته باشد.

طراحی ست اداری

برای القای بیشتر حس هماهنگی در نگاه مشتریانتان ، یک ست اداری هماهنگ و جذاب می تواند بهترین گزینه باشد. رنگ سازمانی شما در تمام اوراق اداریتان ، تاثیری بیش از پیش از نظم و هماهنگی مجموعه شما را در نگاه بیننده می گذارد.

طراحی کاتالوگ

یکی از بهترین گزینه ها برای ارائه محصولات شما ، کاتالوگ می باشد. شما با استفاده از کاتالوگ می توانید محصولات خود را به همراه متن یا توضیحات مد نظر ارائه کنید. برند های بزرگ همواره از کاتالوگ های خود به عنوان اصلی ترین راه ارتباط با مشتریانشان استفاده می کنند.

طراحی بروشور

در عرصه ی گرافیک همواره برای نیاز های شما راهکار های متعددی هست . ممکن است تعدد محصولات شما به گونه ای نباشد که بتوانید هزینه های طراحی کاتالوگ را متحمل شوید. در این صورت بروشور ها برای شما گزینه ای مناسب باشد تا محصولات خود را متناسب با حجم آن ارائه دهید.

طراحی پوستر

مهمترین وقایع خود را در معرض دید بگذارید ! شما می توانید پیشنهادات ویژه ، تخفیف ها و سایر خدماتی که شما را متمایز می سازد را به صورت ویژه در معرض دید قرار بدید ، آنها را متمایز و جذاب کنید. برای این کار پوستر ها می توانند شما را خاص جلوه دهند.

طراحی بیلبورد

امروزه تبلیغات محیطی در سطح شهر می تواند شما را در نظر رهگذرانی که شاید میلیون ها نفر در روز باشند را به خود جلب کند. تابلو های شهری معمولا هزینه زیادی دارند پس یک طرح خلاق ، خاص و ساده می تواند تکمیل کننده فرایند تبلیغاتی شما باشد .

طراحی اسلایدر

یکی دیگر از راه های تبلیغات موفق ، در فضای مجازی است. اسلایدر ها می توانند حال و هوای سایت شما را تغییر دهند ، تنوع را برای چشم بیننده به ارمغان آورند و همچنین مطالب متعددی را به صورت جذاب در زمانی کم منتقل کنند .

طراحی تصاویر سوشال مدیا

فعالیت در فضای مجازی نیازمند خلق تصاویر منحصر به فرد و هماهنگ با استاندارهای رنگی سازمانی می باشد. ویژگی طراحی این تصاویر به گونه ای است که به شناخت هویت بصری برند و محصولات شما کمک می نماید و این تخصص طراحان ما است.

طرحی جذاب و مخاطب پسند

برای داشتن طرحی جذاب و مخاطب پسند نیاز است از تایپ و گرافی، هنرهای بصری و تکنیک های صفحه آرایی استفاده کرد.

از تایپ و گرافی می توان برای طراحی کاتالوگ، طراحی لوگو، طراحی بروشور، طراحی ست اداری، طراحی پوستر، طراحی جعبه، طراحی لیبل، طراحی بیلبورد تبلیغاتی و حتی طراحی سایت نیز استفاده نمود.

محتوای شبکه های اجتماعی

علاوه بر طراحی پست و استوری های اختصاصی و با کیفیت، متن کپشن پست ها در شبکه های اجتماعی باید کوتاه، تاثیر گذار و گویا باشد و بتواند مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد. همچنین سایر فاکتور های مهم از جمله انتخاب هشتگ های صحیح و مناسب نیز باید به خوبی رعایت شود.

تیم تولید محتوای گروه ویژن با رعایت تمامی قوانین بروز شبکه های اجتماعی برای شما محتوایی کاربر پسند خلق می نمایند.

تیم حرفه ای گروه ویژن برای شما محتوای اختصاصی گرافیکی و ویدئویی نیز تولید میکند که شامل محتوای ویدئویی و طراحی پوستر برای شبکه های اجتماعی ،طراحی لوگو و لوگوموشن ، ادیت حرفه ای و تیزرهای تبلیغاتی می باشد.
با ما در تماس باشید