انجام پروژه‌های برنامه نویسی

متخصصان گروه ویژن آماده ارائه خدمات و دریافت سفارشات برنامه نویسی اختصاصی به زبان ها و برای پلتفرم های گوناگون می باشند.
برنامه نویسی
گروه ویژن با بیش از یک دهه تجربه
متخصصان و کارشناسان ما هر آنچه که درباره ایده و پروژه خود نیازدارید بصورت مشاوره رایگان تنها با یک تماس در اختیارتان می گذارند.

اجرای پروژه با زبان های مختلف

مشاوره و آنالیز دقیق و رایگان

انجام موفق پروژه های متعدد

بکارگیری بروزترین تکنولوژی های دنیا

برنامه نویسی اختصاصی
جالب است بدانید کامپیوتر‌ها زبان‌ انسان‌ها را درک نمی‌کنند. آنها تمامی اطلاعات را به صورت اعداد صفر و یک می‌بینند! یک برنامه‌نویس به کمک یک زبان برنامه‌نویسی منظور خود را به یک نرم افزار منتقل می‌کند. این دستورات به کدهای ۰ و ۱ تبدیل می‌شوند و کامپیوتر آنها را درک کرده و پردازش می‌کند!
برنامه نویسی چیست؟

برنامه‌نویسی یک روش حل مسئله به کمک کامپیوتر است. فرض کنید که وارد بانک می‌شوید و کدملی خود را به متصدی بانک اعلام می‌کنید. متصدی به کمک تنها یک کد تمامی اطلاعات حساب بانکی شما را پیدا می‌کند. مشخصات شما، گردش‌های مالی، موجودی و ….

این امکان به کمک برنامه‌نویسی ایجاد شده است. سیستمی که برای بانک طراحی شده با دریافت کدملی شما، اطلاعات شما را از میان میلیون‌ها اطلاعات دیگر پیدا کرده و در قالب جداول نمایش می دهد.

در واقع یک تیم برنامه‌نویسی این سیستم را به این صورت برنامه‌نویسی کرده‌اند. بنابراین می‌توان گفت برنامه‌نویسی یک علم است که به کمک آن می‌توان به کامپیوتر دستوراتی برای اجرا داد. دستورات را در قالب کدهایی به کامپیوتر می‌دهیم این اطلاعات و دستورات در مغز کامپیوتر (CPU) پردازش می‌شوند و خروجی کار به کاربر نمایش داده می‌شود.

اگر بخواهیم این مفهوم را به جمع‌بندی شده تعریف کنیم بهتر است بگوییم برنامه‌نویسی علم حل مسئله به کمک کامپیوتر است.

نیاز خود را به زبان ساده بیان کنید ، متخصصان ما با در نظر گرفتن چالش ها طرحی حرفه ای در اختیارتان قرار می دهند.
گروه ویژن در طراحی و توسعه ی نرم افزار های اختصاصی سال ها تجربه دارد و در این زمینه افتخارات بسیاری را کسب کرده است؛ پرسنل دپارتمان تولید نرم افزار به انواع زبان های برنامه نویسی تحت پلتفرم های مختلف و دیگر فن آوری ها مسلط و حرفه ای هستند و همیشه بهترین را به شما پیشنهاد خواهند داد. واحد مشاوره فنی ما برنامه نویسی شما را در بهترین و کم هزینه ترین روش تولید راهنمایی می نماید.
مشاوره اختصاصی و رایگان گروه ویژن

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از شروع هرکاری،حتما درخواست مشاوره اختصاصی بدهید.پروژه های برنامه نویسی مثل طراحی سایت یا فروشگاه اینترنتی نیست و عموما فضاهای پیچیده تر و پرهزینه ای دارند،به همین دلیل شما به مشاوره نیاز دارید. گروه ویژن ،تیمی حرفه ای از مشاوران و متخصصان فنی و اختصاصی را ایجاد کرده که پاسخگوی نیازهای شما باشد.

کافی است تنها شماره تلفن خود را وارد کنید تا مشاوران ما با شما تماس برقرار نمایند.

برخی از پروژه های اجرایی گروه ویژن
ما جزو شرکت های برنامه نویسی قدرتمند در راستای طراحی نرم افزار ، تولید نرم افزار ، برنامه نویسی اختصاصی و طراحی سایت فعالیت داریم.

حوزه مدیریت سفارشات و مارکتینگ

طراحی ماژول CRM پیشرفته براساس ماژل SFA درنرم افزار جامع SAP

پرفورمنس کارکنان فروش

طراحی سیستم پلن گزارش نویسی و تنظیم بازدید ها از مشتریان در مدلینگ فروش

خدمات آنلاین

طراحی سیستم رزرو کلاس های آموزشی از سفارش گذاری تا مرحله صدور گواهینامه

چرا برنامه نویسی اختصاصی ؟

در برخی از محیطهای کاری و سرمایه گذاری نرم افزارهای بازار پاسخگوی نیاز مشتری نخواهند بود؛ لذا شرکت های برنامه نویسی همانند گروه ویژن این نیاز بازار را بررسی و برطرف می سازند؛ زمانی با ما تماس بگیرید که مطمئن شده اید بازار نیاز فعلی شما را نمی تواند بر طرف کند؛ در قوانین گروه ویژن محیط نرم افزار باید دارای بهترین امکانات و ناحیه ای کاربر پسند و شیک باشد و این مهم در صورتی به محقق می شود که افراد متخصص دارای سلیقه خوبی هم باشند؛ ما تلاش می کنیم همواره محیط نرم افزارهای خود را چشمگیر نماید.

با ما در تماس باشید